bist

Co vaříme?

NÁŠ KONCEPT

Každý den k obědu se můžete těšit od pondělí do pátku na poctivou českou i mezinárodní kuchyni. V samoobslužné kantýně si můžete vybrat z hlavních jídel, polévek i salátů. 

Rádi pro vás připravíme firemní večírek, oslavu nebo školu vaření.

Meat Art Bistro & Kantýna
Masarykovo náměstí 73/21, 251 01 Říčany
Telefon rezervace: +420 775 565 567
Otevírací doba:
  • po – pá: 11:00 – 14:00
  • POZOR OD 1. 10. 2023 NOVÁ OTVÍRACÍ DOBA- OTEVŘENO POUZE DO 14:00
 

Big Green Egg Truck

STREET FOOD

Na jaře a v létě je ideální čas vyrazit ven a dát si dobré jídlo a pití. A proto s naším multifunkčním trailerem objíždíme street food festivaly, veřejné a kulturní akce. Na kterých můžete ochutnat pestré chutě, které připravíme díky skvělým grilům Big Green Egg. Sledujte nás na sociálních sítích a bude vědět kam vyrazit.

Co si dát?

Je libo trhaná hovězí líčka v briošce nebo klasický poctivý hovězí burger s farmářskou slaninou a cibulovou marmeládou? Bude vám stačit lehký snack v podobě wrapu nebo vegan burgeru z červené řepy? Určitě si vyberete!
… a umíme i pizzu!

street

Škola vaření

TEAMBUILDING

Naše škola vaření může přijet za vámi kamkoliv a čeká na vás nezapomenutelný zážitek. Naše kurzy jsou pro všechny a vybrat si můžete z mnoha lekcí. Hledáte pro vaše zaměstnance zpestření? Rádi pro vás připravíme kulinářský teambuilding.

  • Italská kuchyně (ryby, pizza, focciacia, lasagne)
  • BBQ (burget, tortila, trhané hovězí)
  • Jižní Amerika (pečená masa vcelku, steaky, grilované ovoce a zelenina)
  • Rodinné grilování (kompletní menu na rodinnou ostavu)

Big Green Egg

EXPERIENCE DAYS

Tato služba je určená pro prodejce grilů Big Green Egg. Náš jedinečný food trailer lze využít k prezentaci několika různých velikostí grilů BGE včetně příslušenství. Dle našich zkušeností je ukázka fungování grilů a následná ochutnávka silný marketingový nástroj. Připravíme vám promo akci na míru dle vašich požadavků.

Jsme i oficiálním prodejcem překrásných grilů Big Green Egg. Rádi vám pomůžeme konzultací a výběrem. BGE umožňují jak klasické grilování, tak i pečení, smažení a uzení.

Jedinečný gastronomický projekt
zaměřený na všestranné využití
populárních grilů Big Green EGG.

Co děláme

Catering
Street food
Škola vaření
Experience days

Kontakty
MEAT ART
Valentinská 7, Praha 1

MEAT ART