IMG_4038

Kuchařská show na vaší akci

Co můžete očekávat

Interaktivní přístup

Naši šéfkuchaři nejen vaří, ale také interagují s hosty, vysvětlují každý krok procesu, sdílejí svá know-how a odpovídají na otázky týkající se technik a ingrediencí.

Profesionální vybavení

S naším multifunkčním grill trailerem přivezeme na vaší akci nejmodernější kuchařské vybavení a grily nejlepší kvality, abychom zajistili dokonalou přípravu každého pokrmu.

Ukončení s efektem

Každá show je zakončena ochutnávkou připravených pokrmů, které nejen skvěle chutnají, ale i vypadají. Je to závěrečná tečka, která zanechá vaše hosty v úžasu.

Splněná přání

Máte nějaké konkrétní požadavky nebo přání? Možná chcete, aby vaření odráželo téma vaší akce nebo specifickou kulturu. Jsme zde, abychom vám vyšli vstříc.

Kuchařská show od Meat Art není jen o jídle, je to celkový zážitek. Je to o sdílení radosti z vaření, objevování nových chutí a tajemství kuchařského umění s lidmi, kteří to oceňují stejně jako my.

Teambuildingové akce

Co nabízíme

Ve světě gastronomie nejde jen o chutě a vůně – jde o spolupráci, komunikaci a tvořivost. A přesně toto je základem našich teambuildingových akcí! Představujeme vám několik unikátních kulinářských zážitků, které posílí váš tým a umožní vám společně zažít něco nevšedního.

Servírované menu

Chcete svým hostům nabídnout tradiční dinning zážitek s pěti chody? Naše servírovaná menu jsou kombinací klasického a moderního, vytvořená tak, aby uspokojila i ty nejnáročnější gurmány.

Rauty

Pokud hledáte neformálnější atmosféru, naše rauty jsou ideální volbou. Široká paleta pokrmů, občerstvení a finger food, které vám a vašim hostům nabídnou chuťový zážitek na mnoha různých úrovních.

Grilovačky

Využijte našeho multifunkčního grill traileru a grilů Big Green Egg a užijte si jedinečnou grilovačku plnou vůní a chutí. Od tradičních steaků až po exotické grilované speciality, nabízíme to vše.

Street Food

Trendy a oblíbený způsob stravování. Vytvoříme autentický zážitek s vůněmi a chutěmi z různých koutů světa, a přesto s naším osobitým podpisem.

kulinarske
TeamBuilding

Škola vaření

TEAMBUILDING

Naše škola vaření může přijet za vámi kamkoliv a čeká na vás nezapomenutelný zážitek. Naše kurzy jsou pro všechny a vybrat si můžete z mnoha lekcí. Hledáte pro vaše zaměstnance zpestření? Rádi pro vás připravíme kulinářský teambuilding.

  • Italská kuchyně (ryby, pizza, focciacia, lasagne)
  • BBQ (burget, tortila, trhané hovězí)
  • Jižní Amerika (pečená masa vcelku, steaky, grilované ovoce a zelenina)
  • Rodinné grilování (kompletní menu na rodinnou ostavu)

Big Green Egg

EXPERIENCE DAYS

Tato služba je určená pro prodejce grilů Big Green Egg. Náš jedinečný food trailer lze využít k prezentaci několika různých velikostí grilů BGE včetně příslušenství. Dle našich zkušeností je ukázka fungování grilů a následná ochutnávka silný marketingový nástroj. Připravíme vám promo akci na míru dle vašich požadavků.

Jsme i oficiálním prodejcem překrásných grilů Big Green Egg. Rádi vám pomůžeme konzultací a výběrem. BGE umožňují jak klasické grilování, tak i pečení, smažení a uzení.

Jedinečný gastronomický projekt
zaměřený na všestranné využití
populárních grilů Big Green EGG.

Co děláme

Catering
Street food
Škola vaření
Experience days

Kontakty
MEAT ART
Valentinská 7, Praha 1

MEAT ART