pohled ze zahrady
svatba

Oáza klidu a tradice v srdci středního Povltaví

Statek Nažlovice

Přijďte zažít jedinečnou atmosféru Statku Nalžovice a vychutnejte si kouzlo spojení historie s moderními prvky uprostřed nádherné přírody.

Pořádáme svatební víkendy až pro 90 osob, školení a pobyty různého druhu. Abyste si svůj pobyt u nás mohli užít opravdu naplno, spolupracujeme dlouhodobě s partou z MeatArtu, který zajišťuje perfektní catering.

Ubytování a prostory
 • Ubytování
  Usedlost nabízí 6 stylových pokojů, každý s vlastním sociálním zařízením. V těchto pokojích se může pohodlně ubytovat až 24 osob. Pro ty, kteří hledají trochu více dobrodružství, je k dispozici také možnost stanování přímo v zahradě.
 • Sál ve stodole
  Ideální prostor o rozloze 110 m² pro různé společenské akce, od svateb po školení.
 • Stáj s barem
  80 m² prostoru s barem, který může sloužit pro menší akce nebo jako doplňkový prostor k hlavnímu sálu.
 • Parkování
  Pro vaše pohodlí máme na vlastním pozemku místo pro parkování až 40 automobilů.

 

Kateřina Kotlanová
+420 739 010 711
info@stateknalzovice.cz

Cukrářka

Edita Paulusová

Edita Paulusová vystudovala cukrářskou školu v Praze pod odborným vedením paní mistrové Stejskalové, která ve své době patřila mezi špičku cukrářského řemesla.

Více než 20 let pak Edita dotvářela menu předních pražských restaurací a hotelů. Můžete si pamatovat například vyhlášené větrníky v Café Savoy, kde mnoho let působila na pozici šéfcukrářky.

Pracovala také v restauraci La Degustation Boheme Bourgeoise oceněné hvězdou v průvodci Michelin Guide, ještě v dobách, kdy byl tento projekt v začátcích.

Nyní si Edita plní sny a její nejlahodnější sladké kousky vytváří ve vlastní dílně. A my jsme hrdí na to, že právě tato renomovaná cukrářka spolupracuje s námi a vy si tak můžete na svou akci, či svatbu objednat zákusky přímo od ní!

edita_foceno_pro_ena_a_ivot_final

Škola vaření

TEAMBUILDING

Naše škola vaření může přijet za vámi kamkoliv a čeká na vás nezapomenutelný zážitek. Naše kurzy jsou pro všechny a vybrat si můžete z mnoha lekcí. Hledáte pro vaše zaměstnance zpestření? Rádi pro vás připravíme kulinářský teambuilding.

 • Italská kuchyně (ryby, pizza, focciacia, lasagne)
 • BBQ (burget, tortila, trhané hovězí)
 • Jižní Amerika (pečená masa vcelku, steaky, grilované ovoce a zelenina)
 • Rodinné grilování (kompletní menu na rodinnou ostavu)

Big Green Egg

EXPERIENCE DAYS

Tato služba je určená pro prodejce grilů Big Green Egg. Náš jedinečný food trailer lze využít k prezentaci několika různých velikostí grilů BGE včetně příslušenství. Dle našich zkušeností je ukázka fungování grilů a následná ochutnávka silný marketingový nástroj. Připravíme vám promo akci na míru dle vašich požadavků.

Jsme i oficiálním prodejcem překrásných grilů Big Green Egg. Rádi vám pomůžeme konzultací a výběrem. BGE umožňují jak klasické grilování, tak i pečení, smažení a uzení.

Jedinečný gastronomický projekt
zaměřený na všestranné využití
populárních grilů Big Green EGG.

Co děláme

Catering
Street food
Škola vaření
Experience days

Kontakty
MEAT ART
Valentinská 7, Praha 1

MEAT ART