ct

Akce

CATERING

Catering připravujeme s láskou a každému na míru. Rádi pro vás připravíme malou rodinnou oslavu, svatbu nebo firemní večírek. Snažíme se maximálně využit regionální a sezonní suroviny. Přidanou hodnotu našeho cateringu vytváří náš jedinečný multifunkční trailer.

Na co se těšit

Dokážeme pokrýt veškeré chody od studeného bufetu, přes live station po dezerty. Uzený losos na cedrovém prkénku, kvalitní rib-eye steak z argentinského hovězího, s omáčkami nebo bez, grilovaný ananas s malinovým sorbetem a mnoho dalšího. I tak může vypadat categingové menu. Vaši představu s vámi rádi prokonzultujeme a ucelíme do konceptu, který bude bavit a fungovat.

Big Green Egg Truck

STREET FOOD

Na jaře a v létě je ideální čas vyrazit ven a dát si dobré jídlo a pití. A proto s naším multifunkčním trailerem objíždíme street food festivaly, veřejné a kulturní akce. Na kterých můžete ochutnat pestré chutě, které připravíme díky skvělým grilům Big Green Egg. Sledujte nás na sociálních sítích a bude vědět kam vyrazit.

Co si dát?

Je libo trhaná hovězí líčka v briošce nebo klasický poctivý hovězí burger s farmářskou slaninou a cibulovou marmeládou? Bude vám stačit lehký snack v podobě wrapu nebo vegan burgeru z červené řepy? Určitě si vyberete!
… a umíme i pizzu!

street

Škola vaření

TEAMBUILDING

Naše škola vaření může přijet za vámi kamkoliv a čeká na vás nezapomenutelný zážitek. Naše kurzy jsou pro všechny a vybrat si můžete z mnoha lekcí. Hledáte pro vaše zaměstnance zpestření? Rádi pro vás připravíme kulinářský teambuilding.

  • Italská kuchyně (ryby, pizza, focciacia, lasagne)
  • BBQ (burget, tortila, trhané hovězí)
  • Jižní Amerika (pečená masa vcelku, steaky, grilované ovoce a zelenina)
  • Rodinné grilování (kompletní menu na rodinnou ostavu)

Big Green Egg

EXPERIENCE DAYS

Tato služba je určená pro prodejce grilů Big Green Egg. Náš jedinečný food trailer lze využít k prezentaci několika různých velikostí grilů BGE včetně příslušenství. Dle našich zkušeností je ukázka fungování grilů a následná ochutnávka silný marketingový nástroj. Připravíme vám promo akci na míru dle vašich požadavků.

Jsme i oficiálním prodejcem překrásných grilů Big Green Egg. Rádi vám pomůžeme konzultací a výběrem. BGE umožňují jak klasické grilování, tak i pečení, smažení a uzení.

Jedinečný gastronomický projekt
zaměřený na všestranné využití
populárních grilů Big Green EGG.

Co děláme

Catering

Street food

Škola vaření

Experience days

Kontakty
MEAT ART
Valentinská 7, Praha 1

MEAT ART